Prezentacja Firmy

       Pralnia ZOSIA jest jedną z najnowocześniejszych pralni w Polsce. Posiada ponad 40 punktów przyjmowania pościeli i odzieży na terenie Wielkopolski. Usługi oferowane przez pralnie ZOSIA, to wysokiej jakości usługi pralnicze w zakresie prania wodnego, maglowania, czyszczenia odzieży i czyszczenia dywanów. Świadczy usługi zarówno dla instytucji jak i osób prywatnych.

 

Oferta

      ZOSIA gwarantuje 48 godzinną usługę maglowania (tzn. dziś zabraną przez nas pościel dostarczamy do Państwa za 2 dni), 48 godzinna usługę prania i czyszczenia. W zakres usługi wchodzi: maglowanie, pranie, prasowanie oraz estetyczne pakowanie. Nasi pracownicy, to ludzie profesjonalni i doświadczeni w dziedzinie pralnictwa. Nasza oferta skierowana do Państwa, ma na celu stworzenie nowych punktów przyjęć pościeli i odzieży. Jednocześnie informujemy, że zobowiązujemy się dostarczyć Państwu materiały reklamowe, umożliwiające identyfikacje punktu, tzn. reklamę zewnętrzną, regulamin oraz cennik usług.

 

 Warunki współpracy

      Jedynym warunkiem zawarcia współpracy jest prowadzenie przez Państwa działalności gospodarczej.

 

Korzyści

     Proponujemy Państwu prowizje w wysokości 25% ceny usługi za każdą przyjętą pościel lub odzież.

Przykład:

cena wymaglowanej pościeli wynosi 40,00 zł

25% tej kwoty to 10 zł = Państwa zysk!

 

Prowadzeni doświadczeniami z innych utworzonych punktów możemy Państwa zapewni, że współpraca z nami przyniesie Państwu dodatkowy dochód.

 

 

Zapraszamy do współpracy!